yozgat-bm

yozgat-bm

Tapu ve Kadastro XXII. (Yozgat) Bölge Müdürlüğü

Yönetimin Kalite Sistemini Gözden Geçirme Toplantısı Gerçekleştirildi.

Genel Müdürlüğümüz Sürekli Kurumsal Gelişim Projesi (SKGP) kapsamında, TS EN ISO 9001: 2015 versiyonuna göre devam eden Kalite Yönetim Sistemine ilişkin olarak Bölge Müdürümüz Sayın İsmail ERTÜRK başkanlığında Bölge Müdür Yardımcılarımız, Şube Müdürlerimiz ve Bölge Müdürlüğümüze bağlı Tapu ve Kadastro Müdürlerimizin/Müdür Vekillerimizin katılımıyla 08.04.2021 Perşembe günü Video Konferans yönte

Taka-Der Yozgat İl Temsilcilerimiz Bölge Müdürümüz İsmail ERTÜRK'ü ziyaret etmişlerdir.

Kısa adı TAKA -DER olan Tapu ve Kadastro Çalışanları Derneği Yozgat İl Temsilcilerimiz Sayın Mustafa DURKUT ve Sayın Ayşe Derya KILINÇ Bölge Müdürümüz İsmail ERTÜRK'ü Makam'ında ziyaret etmişlerdir.

Bölge Müdürlüğü olarak TAKA-DER temsilcilerimize bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Bölge Müdürlüğümüze Bölge Müdür Yardımcısı olarak ataması yapılan İlyas ARSLAN görevine başlamıştır.

Bölge Müdürlüğümüze Bölge Müdür Yardımcısı olarak ataması yapılan ve Tapu Şube Müdürlüğü ile Hukuk Denetim Şube Müdürlüklerinin sorumluluğu verilen Sayın İlyas ARSLAN görevine başlamıştır. Bölge Müdürlüğü olarak Bölge Müdür Yardımcımcımıza yeni görevinde başarılar dileriz.

İlimiz Bozok Üniversitesi Şefaatli Meslek Yüksek Okulu Mimarlık ve Şehir Planlama Bölümü Tapu ve Kadastro Programı Yöneticileri Bölge Müdürümüz İsmail ERTÜRK'ü ziyaret etmişlerdir.

İlimiz Bozok Üniversitesi Şefaatli Meslek Yüksek Okulu Mimarlık ve Şehir Planlama Bölümü Tapu ve Kadastro Programı Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Sayın Mahmut GÖRKEN, Müdür Yardımcısı Öğr. Gör. Sayın Alperen ERDOĞAN ve Öğr. Gör. Sayın Adem KABADAYI Bölge Müdürümüz İsmail ERTÜRK'ü Makam'ın da ziyaret etmişlerdir.

Bölge Müdürlüğü olarak Bozok Üniversitemizin değerli Öğretim Görevlilerine bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Bölge Müdürlüğümüzün 2021 Yılı Kalite Yönetim Sistemi İç Tetkik Denetimi yapılmıştır.

TS EN ISO 9001:2015 Kalite  Yönetim Sistemi ''2021 yılı İç Tetkik Programı'' çerçevesinde 15 -19 Mart 2021 tarihleri arasında Bölge Müdürlüğümüz ve bağlı birimlerimizin  iç tetkiki Genel Müdürlüğümüz Kalite Baş Tetkikçisi Nevzat KUL ve İç Tetkikçisi Halil ÇELİK tarafından gerçekleştirilmiştir.

Yozgat Valimiz Sayın Ziya POLAT Makamında ziyaret edilmiştir.

Tapu ve Kadastro XXII (Yozgat) Bölge Müdürlüğümüzün Kalite Yönetim Sistemi Gözetim Tetkikleri Uyumunda, Genel Müdürlüğümüz Tapu ve Kadastro Eğitim Müdürü, aynı zamanda Baştetkikçilerinden Sayın Nevzat KUL ve Bölge Müdürümüz İsmail ERTÜRK Yozgat Valimiz Sayın Ziya POLAT'ı Makam'ında ziyaret etmişlerdir.

Sayın Valimize Kurumsal projelerimize verdiği destek ve göstermiş olduğu misafirperverliğinden dolayı saygılarımızı arz ederiz.

Bölge Müdürlüğümüzde görev yapan personeller Başarı Belgesi ile ödüllendirilmiştir.

   Yozgat Valimiz Sayın Ziya POLAT tarafından 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 122'inci maddesi gereği Bölge Müdürlüğümüzde görev yapan Şube Müdür Vekili Mikail AKGÜL, Tekniker Sami ARIK, Bilgisayar İşletmeni İbrahim ÖNAL ve Arşiv Memuru İbrahim KOÇER Başarı Belgesi ile ödüllendirilmiş olup, belgeleri Sayın Valimiz adına Bölge Müdürümüz İsmail ERTÜRK Makam Odası'nda takdim etmiştir.

   Bölge Müdürlüğü olarak personellerimizi tebrik eder bundan sonraki çalışmalarında başarılar dileriz.  

Bölge Müdürümüz Sayın İsmail ERTÜRK 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı.

Bağlı Birimlerimizde çalışan kadın personellerimizin ve tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlayan Bölge Müdürümüz Sayın İsmail ERTÜRK, Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Yozgat Bölge Müdürlüğümüzde, Yozgat Kadastro Müdürlüğümüzde ve Yozgat Tapu Müdürlüğümüzde görevli bayan personelerimizle makam odasında bir araya gelerek günün anısına kırmızı karanfil ve Genel Müdürümüzün gönderdiği broşlardan hediye etmiştir.