edirne-bm

edirne-bm

Tapu ve Kadastro XIV. (Edirne) Bölge Müdürlüğü

Süleymanpaşa Belediyesiyle Protokol İmzalanması - Teşekkür Belgesi Verilmesi

Bölge Müdürümüz Sayın Orhan ERDOĞAN, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Sayın Cüneyt YÜKSEL ve Süleymanpaşa Tapu Müdürü Erkan GÜNDOĞAN'ın katılımlarıyla, Süleymanpaşa Tapu Müdürlüğü ile Süleymanpaşa Belediye Başkanlığı arasında Emlak Rayiç Değerlerinin Elektronik Ortamda Alınmasına ilişkin protokol imzalanmıştır.

Emekli Personellerimize Veda

Bölge Müdürlüğümüzde görev yapmakta iken emekli olan Daimi İşçilerimiz Hamit YILDIRIM ve Sinan ÖNALDI’ya veda seremonisi düzenlenmiş ve kendilerine Bölge Müdürümüz Sayın Orhan ERDOĞAN tarafından teşekkür belgesi verilmiştir.

Çalışma arkadaşlarımıza özverili ve gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür eder, emeklilik hayatlarında sağlık ve mutluluk dileriz.

Emlak Rayiç Değerlerinin Elektronik Ortamda Alınmasına İlişkin Protokoller İmzalandı.

Bölge Müdürümüz Sayın Orhan ERDOĞAN, Lüleburgaz Belediye Başkanı Sayın Murat GERENLİ, Büyükkarıştıran Belediye Başkanı Sayın Ertuğrul ÇAMLICA, Evrensekiz Belediye Başkanı Sayın Mustafa NALBANT ve Lüleburgaz Tapu Müdürü Ramazan DENİZ'in katılımlarıyla, Lüleburgaz Tapu Müdürlüğü ile Belediye Başkanlıkları arasında Emlak Rayiç Değerlerinin Elektronik Ortamda alınmasına ilişkin protokoller imzalanmıştır.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlaması

Bölge Müdürümüz Sayın Orhan ERDOĞAN Bölge Müdürlüğü Konferans Salonunda, Bölge Müdürlüğümüz hizmet binasında görev yapan tüm kadın çalışanlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlamış ve kadınlarımızın önemini anlatan bir konuşma gerçekleştirmiştir.

Bu vesileyle başta kadın çalışanlarımız olmak üzere tüm kadınların kadınlar gününü kutlar, sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek dileriz.